ΔΗΜΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ: Πρόσκληση παρουσίασης στρατεύσιμων κλάσης 2019 (γεννηθέντες το 1998) στις στρατολογικές υπηρεσίες για συμπλήρωση δελτίου απογραφής
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjqksLrX3INhcyb1KNyh8uMhhK89SeYTf_kYoi832Nwjyih-oh12tOES1TXLaypEH8XKEPP7oLfevgqQEnSSiouU1E-WDyMhcb92KesIgiedTaxDP97WpKE36JyR0g7AUtdDZKKAuLmPKo/s640/69-652x325.jpg)
Πρόσκληση Παρουσίασης Στρατευσίμων Κλάσης 2019 (με έτος γέννησης 1998) στις Στρατολογικές Υπηρεσίες για κατάθεση Δελτίου Απογραφής
Ο Δήμος Ξηρομέρου ενημερώνει τους στρατεύσιμους δημότες κλάσεως 2019 (γεννηθέντες το 1998) που είναι εγγεγραμμένοι στα Μητρώα Αρρένων του Δήμου, ότι υποχρεούνται στις αρχές της νέας χρονιάς (από 4 Ιανουαρίου έως 31 Μαρτίου 2016) να προσέλθουν στα γραφεία της Στρατολογικής Υπηρεσίας Δυτικής Ελλάδος ή σε οποιοδήποτε ΚΕΠ, προκειμένου να καταθέσουν Δελτίο Απογραφής τους.
Απαραίτητη προϋπόθεση να έχουν μαζί τους, το Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητα, ΑΦΜ, ΑΜΚΑ και όσοι πάσχουν από σοβαρά προβλήματα υγείας , οφείλουν να προσκομίσουν και σχετική ιατρική γνωμάτευση ή βεβαίωση, όπου θα αναγράφεται η πάθηση.
Δείτε το πλήρες κείμενο:..............
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου