![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj941xZO9h9BHjN9-TDCmqFh8VsIPH9aFkQ-MmiPZz3t-p7L5Y2ejYzp6w9lYbBvMO1jt5vYwtEH-xjExpmlF4BQEhbZw2GET7NjPgQwLgIh3xHcuOFGaN3KQNuCKXTTuskooK0oFi5siA/s640/stroggyloboyni.jpg)
Ο Σύλλογος των απανταχού Στρογγυλοβουνιωτών «Το Ψηλοβράχι, προσκαλεί όλους τους χωριανούς μας και τους φίλους μας, στον ετήσιο χορό και στην κοπή πίτας που θα γίνει στις 7 Φεβρουαρίου 2016 ημέρα Κυριακή μεσημέρι και ώρα 13.00μμ στην ταβέρνα «Η Στάνη Του Βλάχου»,Πετρουπόλεως 93 και Π. Ιγνατίου, Πετρούπολη.
Τιμή πρόσκλησης 16 € (περιλαμβάνει πλήρες μενού κρασί, αναψυκτικά).......
Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΒΟΥΝΙΩΤΩΝ
«ΤΟ ΨΗΛΟΒΡΑΧΙ»
Πατησίων 5, 10431 Αθήνα,
Υπεύθυνη : Πηγή Χαντζή τηλ: 698 09546
Πρόσκληση
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος των απανταχού Στρογγυλοβουνιωτών «Το Ψηλοβράχι» σας προσκαλεί να παραβρεθείτε στον ετήσιο χορό και στην κοπή πίτας που θα γίνει στις 7 Φεβρουαρίου 2016, ημέρα Κυριακή και ώρα 13.00μμ στην ταβέρνα «Η Στάνη Του Βλάχου», Πετρουπόλεως 93 και Π. Ιγνατίου, Πετρούπολη.
Τιμή πρόσκλησης 16 € (περιλαμβάνει πλήρες μενού κρασί, αναψυκτικά)....
ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου