Έρχεται και στα Βλυζιανά το καλώδιο οπτικών ινών για γρήγορη σύνδεση στο διαδίκτυο την Μαρτίου 24, 2016 Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Σε ερώτηση μας στην ΑΙΤΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ την οποία ευχαριστούμε ιδιαίτερα για τα Βλυζιανά μας απάντησε τα εξής . Απέχουμε περίπου σαν κύρια γραμμή 3.5 χιλιόμετρα … Η επόμενη φάση που είναι άμεσα μετά θα δώσει και παρακλάδια Άρα θέλω να είμαι σίγουρος πως είναι λίγο θέμα χρόνο και για την κοινότητα σας..... vlyziananews Σχόλια
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου