Ξεναγήθηκαν στη Βόνιτσα και στο Κάστρο οι Ευρωπαίοι δημοσιογράφοι μετά το συνέδριο, τελευταία στάση στο Barcode "all day espresso wine bar" (φωτο) την Δεκεμβρίου 01, 2018 Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ: https://katounanews.blogspot.com/2018/12/barcode-all-day-espresso-wine-bar.html#more Μερικές φωτο Βαγγέλης Πάτσης Σχόλια
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου