Χριστουγεννιάτικο bazaar από τον Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων του 9ου Δημοτικού Σχολείου Αγρινίου
την
Λήψη συνδέσμου
Facebook
Twitter
Pinterest
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο
Άλλες εφαρμογές
Tο Χριστουγεννιάτικο bazaar τουΣυλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 9ου Δημοτικού Σχολείου Αγρινίουσας περιμένει και φέτος με όμορφες δημιουργίες σε πολύ χαμηλές τιμές και πολλές εκπλήξεις! Η εκδήλωση πραγματοποιείται με την ευγενική χορηγία του Δήμου Αγρινίου.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου