Επιστολή Δημάρχου στην ΚΕΔΕ στην Επιτροπή Ανάπτυξης και Υποστήριξης της Επιχειρηματικότητας, για την υπό θεσμοθέτηση ΠΟΑΥ.
![Αφίσα για ΠΟΑΥ](https://www.dimosxiromerou.gr/images/%CE%91%CF%86%CE%AF%CF%83%CE%B1_%CE%B3%CE%B9%CE%B1_%CE%A0%CE%9F%CE%91%CE%A5.jpg)
Με επίσημο έγγραφο που διακινήθηκε σήμερα μέσω του Δήμου Ξηρομέρου, ο Δήμαρχος Ξηρομέρου Γιάννης Τριανταφυλλάκης ενημερώνει την Κεντρική Ένωση Δήμων Ελλάδας (ΚΕΔΕ) και την αρμόδια Επιτροπή Ανάπτυξης και Υποστήριξης της Επιχειρηματικότητας, για την υπό θεσμοθέτηση ΠΟΑΥ.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου