Αύριο Κυριακή 18 Ιουλίου ΤΟ ΕΤΗΣΙΟ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΑΖΕΤΑ
την
Λήψη συνδέσμου
Facebook
Twitter
Pinterest
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο
Άλλες εφαρμογές
Με τη συμπλήρωση ενός έτους από το θάνατο του Χρήστου Γαζέτα θα τελεστεί επιμνημόσυνη δέηση υπέρ αναπαύσεως της ψυχής του Κυριακή 18 Ιουλίου , στις 10.00 το πρωί και στον Ιερό Ναό του Αγίου Σπυρίδωνα Πειραιά. (Ακτή Μιαούλη 1, Πειραιάς)....
Η οικογένεια καλεί όσους επιθυμούν να τιμήσουν τη μνήμη του.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου