Πρόσκληση για εκδήλωση - δράση ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης, εναντίον της βίας κατά των γυναικών.
![ekdilosi epitropis isotitas dimoy xiromeroy 1122021](https://www.dimosxiromerou.gr/images/2021/ekdilosi_epitropis_isotitas_dimoy_xiromeroy_1122021.jpg)
Ημερομηνία 1.12.2021
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
Π.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Η Επιτροπή Ισότητας Δήμου Ξηρομέρου και η Κοινωφελής Επιχείρηση, σας καλούν την Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου 2021 και ώρα 06:00 μ.μ., στην αίθουσα εκδηλώσεων στο Δημαρχείο Αστακού, στην εκδήλωση - δράση ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης, εναντίον της βίας κατά των γυναικών.
Εκ του Δήμου Ξηρομέρου
![262738930 486697439368856 541645163567389152 n](https://www.dimosxiromerou.gr/images/2021/262738930_486697439368856_541645163567389152_n.jpg)
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου