![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgNNoAFlHvGV6rW7ukhYVh9jQ9iMIW_Vwk9kzQ7nWIvj-gn5GE4_27gLYPGvcc-N7N9JU_x-hWSEfPzC_OP8_ejubDVCxyf9anfT6KDmtTJv28sHuMOEB4AEWjb6RNUrEB4ZtzQzME6n_qgZA8rQreAagyRXeC8fe0XTjUu-M1kJfwJGcetVjAnDwUptA/w400-h390/%CE%91%CE%95%20%CE%91%CE%9B%CE%A5%CE%96%CE%99%CE%91%CE%A3.jpg)
Η Α.Ε Αλυζίας εκφράζει τις ευχαριστίες της για την ευγενική δωρεά 3.000 € του συμπατριώτη μας Αποστόλη Ν. Πανταζή προς τον Σύλλογο μας. Η βοήθεια του Αποστόλη Ν. Πανταζή προς το ποδοσφαιρικό μας σωματείο είναι καλοδεχούμενη, ειδικά τέτοιες εποχές που τα ποδοσφαιρικά σωματεία της Αιτ/νίας έχουν αυτοδιαλυθεί τα περισσότερα, μιας και αδυνατούν να ανταπεξέλθουν στα οικονομικά έξοδα.
Το Δ.Σ.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου