![ΑΦΙΣΑ ΑΣΤΑΚΟΣ τελικη](https://www.dimosxiromerou.gr/images/2023/%CE%91%CE%A6%CE%99%CE%A3%CE%91_%CE%91%CE%A3%CE%A4%CE%91%CE%9A%CE%9F%CE%A3_%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CE%B7.jpg)
Ημερομηνία 3-7-2023
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΝΟΜΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
Πρόσκληση
Ο Περιφερειάρχης Δυτικής Ελλάδας Νεκτάριος Φαρμάκης, ο Αντιπεριφερειάρχης Πολιτισμού και Τουρισμού Νίκος Κοροβέσης, ο Δήμαρχος Ξηρομέρου Γιάννης Τριανταφυλλάκης και οι "Παράξενοι Ταξιδιώτες", σας προσκαλούν το Σάββατο 8 Ιουλίου 2023 & ώρα 21:30 στη Νέα Πλατεία Αστακού για να απολαύσετε την Θεατρική Παράσταση του Άκη Δήμου "Απόψε τρώμε στης Ιοκάστης".
Είσοδος Ελεύθερη
![Προσκληση Αστακος](https://www.dimosxiromerou.gr/images/2023/%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CE%BA%CE%BB%CE%B7%CF%83%CE%B7_%CE%91%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CF%82.jpg)
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου