Στην αίθουσα του Amvrakia Restaurant στην παραλία της Αμφιλοχίας οι Συνταξιούχοι ΟΑΕΕ Ακαρνανίας πραγματοποίησαν την χοροεσπερίδα του Συλλόγου και έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη Βασιλόπιτα. Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν και απηύθυναν χαιρετισμό ο πρόεδρος Συνταξιούχων ΟΑΕΕ Ακαρνανίας κ. Δημήτριος Αρσένης, ο πρόεδρος της Ομοσπονδίας Συνταξιούχων ΟΑΕΕ Ελλάδος κ. Χρήστος Κολοβός, ο δήμαρχος Αμφιλοχίας κ. Σάκης Τορουνίδης.
https://e-maistros.gr
Την βασιλόπιτα ευλόγησαν οι πατέρες Οδυσσέας και Γεώργιος, μεταξύ των καλεσμένων αντιδήμαρχοι και φίλοι του Συλλόγου. Στην ζεστή αίθουσα του Amvrakia Restaurant η βραδιά περιελάμβανε πλούσιο μενού, μουσική και άφθονο κέφι μέχρι αργά τα μεσάνυχτα.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου