Η Γ' Λυκείου Μύτικα ευχαριστεί θερμά όλους και όλες που βοήθησαν με τις χορηγίες τους, σε χρηματικά ποσά ώστε να πραγματοποιηθεί η προγραμματισμένη πενθήμερη εκδρομή μας στην Θεσσαλονίκη : την Κ. Άννυ και τον Κ.Απόστολο Πανταζή για το χρηματικό ποσό των 1000 ευρώ , την συντοπίτισσα μας ( δεν θέλει να αναφερθεί το όνομα της ) για τα 300 ευρώ , τον Κ.Γιάννη Τριανταφυλλάκη για το 200 ευρώ , τον Κ.Γιώργο Λιότο για τα 200 ευρώ , τον Κ.Κώστα Αυδή για τα 100 ευρώ , τον Κ.Στέλιο Σιδερά για τα 50 ευρώ , την Κ.Καλή Μπουλιέρη για τα 20 ευρώ και τον Κ.Δημήτρη Φάρρο για τα 10 ευρώ.
Ευχαριστούμε ακόμη όλους και όλες που ενδιαφερθήκατε και βοηθήσατε για την πραγματοποίηση αυτής . Ευχόμαστε σε όλους σας το καλύτερα .
Με εκτίμηση οι μαθητές της Τρίτης Λυκείου του Μύτικα Αιτωλοακαρνανίας
ΒΕΛΟΥΤΣΑ ....
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου