Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού σχολείου Νηπιαγωγείου Χρυσοβίτσας : Τσικνοπέμπτη στη Χρυσοβιτσα Ξηρομέρου την Μαρτίου 07, 2024 Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Τσικνοπέμπτη στη Χρυσοβίτσα ΞηρομέρουΔείτε τις πρώτες φώτο Τζένη Παπαδημητρίου - Γιάννα Κίσσα... Σχόλια Ανώνυμος7 Μαρτίου 2024 στις 11:18 μ.μ.Ουστ προδότη έβαλες τους ακοτανόμαστους.ΑπάντησηΔιαγραφήΑπαντήσειςΑπάντησηΑνώνυμος10 Μαρτίου 2024 στις 11:27 μ.μ.Γεια σου ναούμε ασουμε ακατανόμαστε τζούφιεΑπάντησηΔιαγραφήΑπαντήσειςΑπάντησηΠροσθήκη σχολίουΦόρτωση περισσότερων... Δημοσίευση σχολίου
Ουστ προδότη έβαλες τους ακοτανόμαστους.
ΑπάντησηΔιαγραφήΓεια σου ναούμε ασουμε ακατανόμαστε τζούφιε
ΑπάντησηΔιαγραφή