H Προέδρος της επιτροπής ισότητας Άρτεμης Τσομπου πρόσφερε Λουλούδια σε όλες τις γυναίκες του Δημαρχείου Ξηρομερου την Μαρτίου 08, 2024 Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές πηγη facebook Ourania Papageorgiou,Με πρωτοβουλία της Προέδρου της επιτροπής ισότητας Δημου Ξηρομέρου Άρτεμις Τσομπου......τριαντάφυλλα για όλες μας!...... Σχόλια Ανώνυμος8 Μαρτίου 2024 στις 10:58 μ.μ.ΚΑΙ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣΑπάντησηΔιαγραφήΑπαντήσειςΑπάντησηΑνώνυμος8 Μαρτίου 2024 στις 11:02 μ.μ.Η ΑΡΤΕΜΗΣ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣΑπάντησηΔιαγραφήΑπαντήσειςΑπάντησηΠροσθήκη σχολίουΦόρτωση περισσότερων... Δημοσίευση σχολίου
ΚΑΙ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ
ΑπάντησηΔιαγραφήΗ ΑΡΤΕΜΗΣ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΑπάντησηΔιαγραφή