Ο Πολιτιστικός Λαογραφικός Σύλλογος Γυναικών Αστακού συμμετείχε φέτος στην 198η επέτειο από την Ηρωική Έξοδο της Ι.Π. Μεσολογγίου το Σάββατο 27 Απριλίου και την Κυριακή 28 Απριλίου
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhYpsv1lI79SqQEn6bryeyriMxus-vCF30B56GtanwDaY0Nw8OxogmWpMttEh6H6JGADAchjPxXxbAalBUbl-sJ-XuuEJZDYIygsupjGtVbTx2LFL0twrTDyEhxS9RhIc4VbxZejcXKRdSxQCFVTfKWqH3I24gZEHOPhWch36x1E3aLoO0ygrn462N0MBM/w640-h426-rw/6X8A1170.jpg)
Ο Πολιτιστικός Λαογραφικός Σύλλογος Γυναικών Αστακού συμμετείχε φέτος στην 198η επέτειο από την Ηρωική Έξοδο της Ι.Π. Μεσολογγίου το Σάββατο 27 Απριλίου και την Κυριακή 28 Απριλίου . Οι εντυπώσεις ήταν εξαιρετικές. Ως Έλληνες οφείλουμε να τιμάμε την αξιοπρέπεια, την πίστη και την αυτοθυσία των Μεσολογγιτών γι' αυτό που ποθεί πάντα όλος ο κόσμος, την Ελευθερία!....
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου