ΜΕ ισοπαλία έληξε ο αγώνας μεταξύ των ομάδων :Α. Ε ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α. Ε ΒΑΛΤΟΥ.

Φωτορεπορτάζ: Τζένη Παπαδημητρίου
ΜΕ ισοπαλία έληξε ο αγώνας μεταξύ των ομάδων :Α. Ε ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α. Ε ΒΑΛΤΟΥ. Ο αγώνας ξεκίνησε στις 3:00 μ. μ και στο 16 ' λεπτό του αγώνα η φιλοξενούμενη ομάδα έβαλε το γκολ με το Νο 9 Ζαχαράκης Κ. Στο πρώτο ημίχρονο και οι δύο ομάδες έχασαν πολλές ευκαιρίες.
Α' ημίχρονο 0 - 1
Στο πρώτο ημίχρονο είχαμε την πρώτη αποβολή τού αγώνα με κόκκινη κάρτα στο Νο 8 τής φιλοξενούμενης για εσκεμμένο χτύπημα εκτός φάσης......
Στο Β 'ημίχρονο η Α. Ε ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ανέβασε το ρυθμό της και στο 65' λεπτόισοφάρισε με το Νο 8 Αποστόλης Νάκας. Επίσης είχαμε και την δεύτερη αποβολή από τον αγώνα με το Νο 9, Ηρακλής Ζορμπάς με δεύτερη κίτρινη κάρτα. Ευκαιρίες χάθηκαν και από τις δύο ομάδες.
ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ 1 - 1
Α. Ε ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ :1)ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ Δ, 2)ΧΑΝΤΖΗΣ Γ, 3)ΖΟΡΜΠΑΣ Σ, 4)ΖΟΡΜΠΑΣ Σ, 5)ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ Τ, 6)ΜΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Κ, 7)ΖΟΡΜΠΑΣ Σ, 8)ΝΑΚΑΣ Α, 9)ΖΟΡΜΠΑΣ Η, 10) ΡΟΥΣΑΙ Β, 11)ΝΑΚΑΣ Α.
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ :ΑΥΔΗΣ Δ, CELA V, ΖΟΡΜΠΑΣ Β, ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Γ, ΑΥΔΗΣ Λ
Α Ε ΒΑΛΤΟΥ :1)ΝΕΣΤΩΡΑΣ, 2)ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ, 3)ΝΕΣΤΩΡΑΣ, 4)ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ, 5)ΛΙΑΝΟΣ, 6)ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ, 7) ΣΑΜΨΩΝΑΣ, 8)ΑΝΤΩΝΙΟΥ, 9)ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ, 10)ΚΑΚΟΥΡΗΣ, 11)ΚΟΥΣΚΟΥΝΗΣ.
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ :ΔΡΑΓΟΤΗΣ, ΜΟΥΡΚΑΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ :ΒΕΛΑΩΡΑΣ Κ
ΒΟΗΘΟΣ Α :ΓΛΟΥΤΣΕΝΗΣ Ν
ΒΟΗΘΟΣ Β :ΚΑΣΒΙΛΗΣ Ι